Vučić se obratio građanima uoči velikog skupa u subotu

A. N.
A. N.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio na Instagramu povodom skupa u Beogradu koji će se održati 27. juna.

"Zajedno gradimo budućnost Srbije! Sa svojim narodom, sa jasnom vizijom, za složnu Srbiju, za Srbiju koja pobeđuje!", navodi se u opisu snimka.

"Za složnu Srbiju! Mi smo jedna porodica. Vidimo se u Beogradu, 27. juna, u 18 sati" zaključio je Vučić.

Predsednik Aleksandar Vučić ranije je pozvao građane da dođu na skup 27. juna u centru Beograda.

"Srbija je u poslednjoj deceniji napredovala mnogo, snažno. I sve to, dragi građani, postigli smo zahvaljujući vama, vašoj trpeljivosti, vašem strpljenju, vašem odgovornom i ozbiljnom pristupu. Danas je Srbija zemlja koja raste među najbržim u Evropi, zemlja rekordnih investicija, većih plata i penzija, novih puteva, pruga, fabrika, bolnica i škola. Sve to uspeli smo ujedinjeni i zajedno" rekao je Vučić i dodao:

"Ipak, u prethodnom periodu pokušali su da nas zaustave, pokušali su da spreče dalji razvoj Srbije. Zahvaljujući vama, u tome nisu uspeli. Uspeli smo da odbranimo svoju zemlju, da odbranimo našu Srbiju. Zato vas pozivam da se 27. juna okupimo u centru Beograda. Tog dana želimo da razgovaramo o onome što dolazi: o planu, o napretku, o prioritetima koje vi vidite kao najvažnije za našu zemlju. Tog dana organizujemo susret ljudi koji vole našu otadžbinu i koji žele da zajedno gradimo budućnost Srbije. Hvala vam na svemu što ste do sada učinili. Verujem u vas, verujem u našu zemlju, verujem u našu Srbiju. Živela Srbija!"

(Telegraf.rs)

Video: Studenti FSU prikazuju veštinu mačevanja na sceni

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf Politika zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari