Predsednik Vučić razgovarao sa demonstrantima ispred Predsedništva: "Dijalogom rešavamo probleme"

A. G.
A. G.    
Čitanje: oko 1 min.
  • 0

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas ispred zgrade Predsedništva na Andrićevom vencu kako bi lično razgovarao sa okupljenim demonstrantima, među kojima su bili i nezadovoljni radnici Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP).

Iako je dolazak predsednika među okupljene građane deo prisutnih dočekao zvižducima, situacija je ubrzo prerasla u otvoren razgovor. Vučić je saslušao prisutne i zvanično primio listu njihovih zahteva.

U objavi na zvaničnom Instagram nalogu "buducnostsrbijeav", predsednik je istakao važnost direktne komunikacije.

- Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsedništva Srbije i razgovarao sa njima. Deo radnika GSP-a me je dočekao zvižducima, a ja sam bio srećan što sam, ipak, mogao da razgovaram sa njima - piše.

Predsednik je najavio da će institucije hitno reagovati na iznete probleme. Prema njegovim rečima, u saradnji sa gradskim vlastima već je pokrenuta procedura za analizu zahteva radnika.

- I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom, možemo da rešavamo probleme - zaključio je Vučić u svojoj poruci.

(Telegraf.rs)

Video: Vučić u poseti UAE

Podelite vest:

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Telegraf Politika zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Komentari